Basın Merkezi

Toplum ve kamuoyunun doğru & hızlı bilgilendirilme gereksinimine daima değer veriyoruz. Basın mensuplarımızın tüm belge ve bilgi taleplerinin karşılanması adına desteğe hazırız. Petify'a ait aşağıdaki dokümanları kaynak göstererek haber içeriklerinde kullanabilirsiniz.
 

Basın organlarında yayınlamak üzere aşağıda yer alan haber içeriğimizden yararlanabilirsiniz.

 

Dünyada İlk Kez Görülen İş Modeliyle, Pet Sektöründe Altın Niteliğinde Bir Yatırım: Petify


Evcil hayvan sahipleri, hayvanseverler, veteriner hekimler ve sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayan büyük bir ekosistem olma vizyonuyla kurulan Petify, ilk modülü olan Klinik Yönetim Sistemi ile sektöre giriş yaparak titizlikle tasarlanan bulut tabanlı aplikasyonunu veteriner kliniklerinin hizmetine sundu.

PetifyVet marka adıyla piyasaya sürülen bu modülüyle, veteriner kliniklerinin operasyonel verimliliğin arttırılması hedeflenmiş olup, rakipsiz akıllı veritabanı mimarisi ve kullanıcı dostu özelliği ile alışılagelmiş bir klinik yönetim sisteminden çok daha fazlasını vadediyor. 

Dijital pazarlama sektörünün öncü şirketlerinden PeakGrup ortaklığında 2018 yılının son günlerinde kurulan Petify Teknoloji ve Yazılım Hizmetleri A.Ş. tarafından yaklaşık bir yılda geliştirilen program, genç girişimci Alphan Yuvalı'nın tesiriyle yürütülen güçlü bir fizibilite araştırması neticesinde çok sayıda veteriner hekimin ihtiyaçları analiz edilerek hazırlandı.

Uçtan uca ve tam entegre bir çözüm sunmak için verileri toplama ve algoritma geliştirme sürecinde teknoloji ortaklarıyla birlikte çalışan şirket, fikirlerini gerçeğe dönüştürmek için yazılım ve donanımdaki gelişmelerden faydalanmaya devam ediyor.

Ülkemizdeki evcil hayvanların yaşam haklarına duyarlılığı pekiştirmek ve onların hayatının biricik parçası olan veteriner hekimlerimizin hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlayan Petify, en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerle başlayıp pet dostlarımız ile paylaştığımız yaşantının her alanına dokunarak maksimum fayda odaklı yeni çözümler sunabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.