Sıkça Sorulan Sorular

Petify ile ilgili aklınıza takılan soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz. Diğer konular için bizimle buraya tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.

Petify, evcil hayvan sektöründe faaliyet gösteren teknoloji odaklı bir ekosistemdir.

Evcil hayvan sahipleri, veteriner sağlık çalışanları, bireysel pet bakıcıları ve pet ürünü satıcıları başta olmak üzere; pet kuaförler, pet oteller, pet kafeler, pet kargo, pet sigorta ve pet cenaze hizmeti veren firmalar gibi sektöre hizmet veren tüm toplulukları tek bir çatı altında buluşturarak taraflar için çoklu çözümler sunmayı amaçlayan bir teknoloji platformudur. Hayvansever profesyoneller tarafından sevgiyle inşa edilen bu platform üzerinden hayvan satışı ve satın alma talebi kesinlikle yasaktır.

360° hizmet anlayışı ile tüm pet ihtiyaçlarını tek bir noktadan kolayca karşılamak için kurulmuş olan bir sosyal girişim olma özelliği taşır.

PetifyVet ise, öncelikle veteriner hekimlerin tüm yönetimsel ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edinmiş bir klinik yönetim sistemidir. 

Müşteri ve hasta takip sistemi, aşı takip sistemi, stok yönetimi, ön muhasebe yönetimi gibi fonksiyonları sayesinde veteriner kliniklerinin her bir yönetimsel ihtiyacını karşılamak ve tüm faaliyet raporlarını en kolay & en hızlı şekilde görüntülemek üzere tasarlanmıştır.

Veteriner sağlık çalışanlarının hizmetine sunulmuş olan bu sistem, Petify ekosistem vizyonunun ilk adımıdır.

Çünkü PetifyVet, çok sayıda veteriner hekim ile birlikte veteriner kliniklerinin tüm yönetimsel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Diğer yazılımlarda olmayan büyük miktarda üstün özelliği bulunmaktadır. Ana sayfamız üzerinden dilediğiniz gibi inceleyebileceğiniz özelliklerinden birkaçını belirtmek gerekirse:

· Tamamen kullanıcı odaklı tasarımıyla, çok hızlı ve basit bir kullanım olanağı sunmasıyla alanında liderdir.
· Otomatik Bilgilendirme Sistemi ile günlük hayatınızda zaman kazandırır.
· Akıllı Ürün Yönetimi sayesinde ürünlerinizi eklerken ve takibini yaparken iş yükünüzü hafifletir.
· Mobil uyumluluğu sayesinde, klinik dışındayken bile uygulamaya rahatça erişim sağlayabilirsiniz.
· Veteriner hekim meslektaşlarınızla “Vaka Paylaşımı Platformu” sayesinde etkileşime geçebilir, anlık olarak vaka, bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunabilirsiniz.
· Veteriner hekim dünyasındaki kongre ve seminerler gibi tüm güncel etkinlikleri kolaylıkla takip edebilirsiniz.
PetifyVet aylık veya yıllık üyelik ile kullanabileceğiniz bulut tabanlı bir yazılım platformudur. PetifyVet uygulamasına www.petify.com.tr adresi üzerinden hızlıca kayıt olabilirsiniz. Üye Ol butonuna tıklayarak, çok kısa sürede kaydınızı tamamlayabilir, 30 günlük deneme sürümünü başlatabilirsiniz.

Ödeme işleminin tamamlanabilmesi için aylık veya yıllık ödeme planlarından birini seçmeniz yeterli. Deneme sürümü bitiminde kredi kartınızdan otomatik olarak çekim işlemi yapılacaktır. Tüm ödemeleriniz IYZICO güvencesi altındadır. 

Dilerseniz satış danışmanımızı kliniğinize davet ederek size yapacağı sunum eşliğinde de temin edebilirsiniz. Bunun için iletişim formu üzerinden bize iletişim bilgilerinizi bırakmanız yeterlidir.

Her halükârda 30 günlük ücretsiz deneme süreciniz olacak ve süre bitiminde üyeliğiniz aktifleştirilecektir. Deneme süreci boyunca sisteme girdiğiniz tüm kayıtları, üyeliğiniz aktifleştirildikten sonra da kaldığınız yerden kullanmaya devam edebileceksiniz.

Tabii ki. İletişim hattımıza bırakacağınız bir mesajla çok uygun fiyatlarımız hakkında anında bilgi sahibi olabilir, ihtiyacınıza en uygun planı seçerek PetifyVet’i kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Uygulamayı 1 kez satın alarak, Petify‘ın veteriner hekimlere sunduğu fırsatlardan yararlanmaya her daim devam edebileceğiniz bir dünyaya adım atmış olursunuz.

Gerekmiyor. PetifyVet'in bulut tabanlı altyapısı sayesinde kurulum derdi olmadan ister bilgisayarınızdan, ister tablet veya telefonunuzdan hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Elbette. Mobil uyumlu tasarım sayesinde telefon ve tabletinizden de PetifyVet’i kullanabilir, klinik dışındayken bile anlık tüm kayıtlarınıza ulaşabilirsiniz.

Sınırsızdır. Petify’ın kendisini sürekli optimize eden akıllı veritabanı mimarisi sayesinde dilediğiniz kadar müşteri ve pet ekleyebilirsiniz.
Tüm verilerinizi Excel formatında istediğiniz bilgisayara, tablete veya telefona kolaylıkla indirebilirsiniz. Akıllı teknolojisi sayesinde verileriniz Petify altyapısı güvencesi altındadır.

PetifyVet'e geçişiniz esnasında verilerinizde hiçbir kayıp yaşamazsınız. Kliniğinizin mevcut bilgileri, Petify teknik ekibi tarafından özenle taşınır.

Üstelik bu işlem, Petify'ın üstün veri göçü teknolojisi sayesinde oldukça kısa bir süre içerisinde gerçekleşir ve kullanıma hazır hale gelir.

Kliniğinizin yönetimine kaldığınız yerden devam edebilmeniz, Petify ile bu kadar kolaydır.

Petify en güncel yönetmeliklere uygun olarak hazırlanmış olup, muhtemel bir değişiklik tarafımızdan yapılan ek bir güncelleme ile sizlere de yansıtılacaktır.