Veteriner Klinik Yönetim Sistemi ile İşlerinizi Halledin

Veteriner Klinik Yönetim Sistemi ile İşlerinizi Halledin

Vet. Hek. Ece Atbaş Vet. Hek. Ece Atbaş
1 yıl önce

Klinik Yönetim Sistemi

Akıllı Klinik Yönetim Sistemi Sayesinde İşlerinizi Kolayca Halledin

Pet dostlarımızın bakımlarında, aşı ve ilaç takibi üzerinde dikkatle durulması ve ihmal edilmemesi gereken konuların başında geliyor. Onların aşıları, ilaçları, geçmiş hastalıkları ve tedavileri ile ilgili bilgileri bir arada sunan tarihlerle ilgili hatırlatmaları yapan Petify Klinik Yönetim Sistemi sayesinde veterinerlerin işleri kolaylaşıyor. Adeta dijital bir asistan görevi yapan sistem sayesinde veterinerler sadece evcil dostlarımızın tedavi ve bakımlarına odaklanarak onlara daha fazla zaman ayırma imkanına sahip oluyor. Sistem pet dostlarımıza ait verileri istenildiği anda raporlama, ilaç stokları hakkında hatırlatma, ilaçların son kullanma tarihlerini bildirme, ay sonunda müşteri ve muhasebe verileri gibi veterinerlerin işlerini yaparken uğraşmak zorunda oldukları birçok yönetimsel konuyu da sağlıklı bir biçimde önüne getiriyor.

Veteriner Bilgi Sistemi ile Evcil Dostlarımıza İlgi için Zaman Kalır!

Evcil dostlarımızın sadece ilaç ve aşı takiplerini yapmakla sınırlı kalmayan veteriner bilgi sisteminde hastaların bilgileri güncel olarak kayıt altında tutulur ve ay sonunda istenilen raporlara bir tıkla ulaşabilme imkanı sunar. Veterinerlerin pet dostlarımızın rutin bakımları, beslenme programı, tedavi ve aşılarını yaparken bu bilgilerin klinik yönetim sisteminde kayıt altına alınması, bir sonraki buluşmada bilgilere ulaşarak adeta dijital bir banka gibi kolaylık sağlıyor. Veterinerlerin en çok zamanını alan ve ihtiyaç duydukları konular dikkate alınarak hazırlanan sistem sayesinde pet dostlarımıza daha çok ilgi ve hastalıklarına odaklanma imkanı sunuluyor.

Aşı Takip Sistemi ile Pet Dostlarımızın Sağlığı Kontrol Altında!

Pet dostlarımız sizinle birlikte yaşamaya başladıkları andan itibaren zaman kaybetmeden bir veterineri ziyaret ederek bu birlikteliğe sağlıklı bir şekilde adım atmış olmalısınız. Burada, aşılar başta olmak üzere tüm rutin kontroller ve tedavilere ilişkin bilgiler dijital ortamda klinik yönetim sistemi sayesinde sizin de işinizi kolaylaştırır.

Evcil dostlarımız söz konusu olduğunda pet sahiplerinin en fazla titizlik göstermeleri gereken konu aşılar… Onların ve tabii ki onlarla birlikte yaşayan pet sahiplerinin sağlığı, birlikteliklerinin sağlıklı bir biçimde devam etmesi için aşı takvimine mutlaka uyulması gerekiyor. “Acaba hangi aşı ne zaman yapılacak? İş seyahatine çıkacağım, şehir dışında olacağım, aşı zamanı geldi mi?”gibi endişe ve soruları minimum düzeye indiren aşı takip sistemi veterinerlerin yerine tüm bunları dijital ortamda takip ediyor. Böylelikte pet dostlarımızın sağlığı için gerekli olan aşılarının takibi aksatmadan yapılmış oluyor. Özellikle minik henüz yaşına gelmemiş kedi, köpek gibi sevimli dostlarımızın aylık aşı takvimleri söz konusu olduğunda; klinik yönetim sistemi veterinerlerin takip yükünü azaltarak, işlerine odaklanmalarını kolaylaştırıyor. 

Evcil Dostlarımızın Tedavileri Veteriner İlaç Takip Sistemi ile Kayıt Altında!

Evcil dostlarımızın tedavi ve bakımlarını yapan veterinerlerde geçmişe ait kayıtların bulunması onların sağlığının takibinde kolaylık sağlıyor. Minik dostlarınızla bir önceki yaptığınız ziyarette kayıt altına alınan bilgiler veteriner ilaç takip sistemi sayesinde tedavi aşamalarında yardımcı oluyor. Daha önce hangi ilaç tedavilerinin uygulandığı, hangi hastalıkları geçirdiği, kronik bir sorununun olup olmadığı gibi konular, gelecekte yapılacak tedavilere de bir anlamda ışık tutuyor. Bilgilerin sağlıklı bir biçimde dijital ortamda kayıtlı olması evcil dostlarımızın sağlığı için çalışan veterinerlere zaman kazandırıyor. Böylelikle sistem pet dostlarımızın tedavi bilgilerine kolaylıkla ulaşan veterinerlere, onlarla daha fazla ilgilenme ve tedavileri için varsa yapılacak farklı alternatifleri ortaya koymak ve uygulamak için zaman tanıyor. Pet sahiplerinin ve onların evcil dostlarının sağlığı için özenle çalışan veterinerlerin işini kolaylaştıran Petify Klinik Yönetim Sistemi ile, dijital ortamda kayıt altında tutulan aşılar, ilaçlar, uygulanan tedavilerle onlara daha özel ilgi mümkün hale geliyor.